Kaip tai veikia

Užsisakykite testą

Išsirinkite Jums ar Jūsų augintiniui tinkantį testą. Greitai bei paprastai užsisakykite jį mūsų internetinėje parduotuvėje.

Užpildykite registracijos formą

Registracijos formą gausite elektroniniu paštu iškart po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo. Tuomet galėsite lengvai atsispausdinti ir užpildyti formą namuose. Jei pasirinkote registracijos formą gauti paštu, užpildyti galėsite ją gavę.

Paimkite plaukų mėginį

Tyrimas atliekamas naudojant plaukų mėginį, kurį galima paimti be medicininės pagalbos - paprasta, diskretiška ir patogu. Tyrimui pakanka 10-15 plaukų. Tinka bet kurie kūno plaukai, tačiau kirpkite kuo arčiau šaknies. Plaukai gali būti dažyti. Jei tyrimas Jūsų augintiniui - tinka bet kokio gyvūno, kuris turi kailį, plaukai.

Atsiųskite plaukų mėginį mums

Įdėję plaukus į maišelį ar kitaip supakavę, įdėkite juos į voką kartu su užpildyta forma ir atsiųskite mums instrukcijoje nurodyta tvarka. Prašome nedėti palaidų plaukų į voką!

Laukite tyrimo atsakymo elektroniniu paštu

Mūsų partnerių laboratorija išanalizuos Jūsų ar Jūsų augintinio plaukų mėginį ir Jūs gausite išsamią laboratorijos ataskaitą elektroniniu paštu, kurią galėsite peržiūrėti savo mobiliajame telefone, planšetėje ar asmeniniame kompiuteryje.

Laboratorinės analizės rezultatas pristatomas lietuvių kalba per 15-20 darbo dienų nuo analizei skirto mėginio gavimo dienos.